Werewolf Vampire
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Werewolf Vampire

Rpg Forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 *sigh* Cred ca trebuie sa imi fac si prezentarea pan' la urma, ne?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Shin




Numarul mesajelor : 77
Data de inscriere : 27/05/2009

*sigh* Cred ca trebuie sa imi fac si prezentarea pan' la urma, ne? Empty
MesajSubiect: *sigh* Cred ca trebuie sa imi fac si prezentarea pan' la urma, ne?   *sigh* Cred ca trebuie sa imi fac si prezentarea pan' la urma, ne? EmptyMier Mai 27, 2009 11:15 pm

Salut all. Sunt Xi..cele mai multe persoane ma cunosc ca: Alex, o fata baietoasa si dezordonata [cel putin, asa spune mama O.o]. Am multi prieteni, printre care se numara si Super-Poto-Portocala!! ^_^ Locuiesc in Anglia..unde sunt la liceu..chiar daca am 11 ani si sunt intr-a saptea. Ciudat, ne? Suspect Pai..ziceam sa ma las de forumuri, dar nu ma pot oprii, cine poate? Am un frate mai mic de 7 ani..il cheama Gabi..dar parca ar fi moartea T_T E ciudat, rasfatat si foarte, foarte sadic. Gata gata ca m'am saturat de scris [=))]

Ja ne!
Sus In jos
Clio Kimimure

Clio Kimimure


Numarul mesajelor : 156
Data de inscriere : 22/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Tu unde ai crede?In patul meu..admir tavanul

*sigh* Cred ca trebuie sa imi fac si prezentarea pan' la urma, ne? Empty
MesajSubiect: Re: *sigh* Cred ca trebuie sa imi fac si prezentarea pan' la urma, ne?   *sigh* Cred ca trebuie sa imi fac si prezentarea pan' la urma, ne? EmptyMier Mai 27, 2009 11:38 pm

Alex!!!Cat ma bucur sa te "revad"...Happy posting..sper sa te distrezi..Altceva nu prea am de zis ca te cam stiu eu pe tine. Razz
Sus In jos
Shin




Numarul mesajelor : 77
Data de inscriere : 27/05/2009

*sigh* Cred ca trebuie sa imi fac si prezentarea pan' la urma, ne? Empty
MesajSubiect: Re: *sigh* Cred ca trebuie sa imi fac si prezentarea pan' la urma, ne?   *sigh* Cred ca trebuie sa imi fac si prezentarea pan' la urma, ne? EmptyMier Mai 27, 2009 11:44 pm

Super-Poto!!! Si eu ma bucur sa te "revad" Mersi mult de intampinare si ne intalnim in RPG!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





*sigh* Cred ca trebuie sa imi fac si prezentarea pan' la urma, ne? Empty
MesajSubiect: Re: *sigh* Cred ca trebuie sa imi fac si prezentarea pan' la urma, ne?   *sigh* Cred ca trebuie sa imi fac si prezentarea pan' la urma, ne? Empty

Sus In jos
 
*sigh* Cred ca trebuie sa imi fac si prezentarea pan' la urma, ne?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Werewolf Vampire :: Forum :: Welcome-
Mergi direct la: