Werewolf Vampire
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Werewolf Vampire

Rpg Forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 'Ello everybody !

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Raienis Dion

Raienis Dion


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 24/05/2009

'Ello everybody ! Empty
MesajSubiect: ''Ello everybody !   'Ello everybody ! EmptyDum Mai 24, 2009 4:26 am

`Ello. Ma bucur sa va cunosc! Deci , sa incepem ^^ :
Numele meu este foarte neinteresant , prefer sa mi se zica Topaz , sau Topy-chan [care vine de la nickul meu ] . Varsta mea ... nu conteaza nici asta xD.
Hobbyuri : sa lenevesc , sa pierd vremea pe forumuri , sa ascult muzica , sa vizionez animeuri si uneori sa citesc manga .
Sunt o mare fana a animeurile , preferatele mele fiind : Kaleido Star , Bleach , FMA , Naruto , Death Note , Fruits Basket , Vampire Knight , Spiral , Slayers , InuYasha , The Melancoly of Suzumiya Haruhi , Hell Girl , Povesti cu fantome si multe altele .
In general ascult rock , formatile mele favorite fiind : Skillet , Three Days Grace , Red Jumpsuit Apparatus, Green day , Jonas Brothers , Nickelback , Kamelot .
Am uitat sa mentionez ca`mi plac foarte mult extraterestrii . Um...stiu ca e cam ciudat , dar cred eu in ei ^^' . Etto...sunt o fire destul de vesela si nebunatica , dar pot fi si foarte serioasa . Imi place sa`mi fac prieteni si sa ma distrez impreuna cu ei .
Cam atata despre mine , nu mai stiu ce sa zic si oricum lenea e mare.... daca aveti intrebari le astept , o sa va raspund la ele .
Sus In jos
Kain

Kain


Numarul mesajelor : 52
Data de inscriere : 24/05/2009
Localizare : In your nightmare!

'Ello everybody ! Empty
MesajSubiect: Re: 'Ello everybody !   'Ello everybody ! EmptyDum Mai 24, 2009 4:32 am

Welcome here Topy-chan!Etto si eu am vazut animeurile pe care le-ai scris tu , desigur cu mici exceptii Razz. Pai sper sa te distrezi si sa-ti faci prieteni noi!Happy posting!
Sus In jos
Raienis Dion

Raienis Dion


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 24/05/2009

'Ello everybody ! Empty
MesajSubiect: Re: 'Ello everybody !   'Ello everybody ! EmptyDum Mai 24, 2009 4:34 am

Multumesc mult de intampinare Kain ^^
So... ne vedem in rpg! Ja ne!
Sus In jos
Azumi-Meisei Midori

Azumi-Meisei Midori


Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 22/05/2009
Varsta : 32
Localizare : < Pe drum l-aceeasi ora> G.Bacovia-Amurg ( daca nu ma insel)

'Ello everybody ! Empty
MesajSubiect: Re: 'Ello everybody !   'Ello everybody ! EmptyDum Mai 24, 2009 4:10 pm

Hey Welcome!, duap parerea mea e cam "prost" sa amesteci Jonas Brothers cu Nickelback, dar fiecare cu gusturile lui. Deci sedere palcuta "pe" forum:>
Sus In jos
Raienis Dion

Raienis Dion


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 24/05/2009

'Ello everybody ! Empty
MesajSubiect: Re: 'Ello everybody !   'Ello everybody ! EmptyDum Mai 24, 2009 4:13 pm

Multumesc Azumi pentru intampinare!
Well...
Azumi-Meisei Midori a scris:
duap parerea mea e cam "prost" sa amesteci Jonas Brothers cu Nickelback, dar fiecare cu gusturile lui.
Nu cred ca e vreo problema ca i'am amestecat, but, daca am facut o greseala, atunci scuze ^^'
Ja ne!
Sus In jos
Azumi-Meisei Midori

Azumi-Meisei Midori


Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 22/05/2009
Varsta : 32
Localizare : < Pe drum l-aceeasi ora> G.Bacovia-Amurg ( daca nu ma insel)

'Ello everybody ! Empty
MesajSubiect: Re: 'Ello everybody !   'Ello everybody ! EmptyDum Mai 24, 2009 4:15 pm

off topic iar, adica nu amestecati, adica nu stiu cum sa explic, ~.~
Sus In jos
Continut sponsorizat





'Ello everybody ! Empty
MesajSubiect: Re: 'Ello everybody !   'Ello everybody ! Empty

Sus In jos
 
'Ello everybody !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Werewolf Vampire :: Forum :: Welcome-
Mergi direct la: